A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Великоновосілківський професійний ліцей

Методичні посиденьки «Компетентний педагог – запорука реалізації компетентнісного підходу до сучасного освітнього процесу»

Виховати компетентного творчого учня може лише компетентний і творчий педагог. Педагогічний колектив Великоновосілківського професійного ліцею, розуміючи важливість і складність проблем, які постають перед ним, працює над удосконаленням освітнього процесу, над формуванням особистості педагога, його педагогічної майстерності.
21.12 2018 року у ліцеї відбулися методичні посиденьки з теми «Компетентний педагог – запорука реалізації компетентнісного підходу до сучасного освітнього процесу». Учасники вивели формулу компетентності педагога, визначили складові підвищення компетентності вчителя.
Учасники об’єдналися у три групи: "Оптимісти» (МК «Спеціальні дисципліни»), «Лідери» (МК загальноосвітніх дисциплін, «Новатори» (МК «Кухар. Кондитер»). Були створені індивідуальні освітні маршрути «Сходинки до вдосконалення», виконані вправи на розвиток логічного мислення, вирішення проблемних педагогічних ситуацій. Методичні комісії взяли участь у конкурсі рекламістів – створили рекламу професії вчителя та презентувати її. У фіналі заходу виконали вправу "Соняшник" ( склали невелику програму особистісного зростання). Директор ліцею Малтабар М. Г. побажав учасникам, щоб галерея професійних перемог була у кожного надзвичайно великою, постійно поповнювалася новими ракурсами, а самоосвітні кейси та портфоліо – новими методами, прийомами, інноваціями, що у свою чергу сприятиме успішній реалізації компетентнісного підходу та модернізації освітнього процесу.

Дата: від до Скинути

Круглий стіл «Реалізація дистанційного та змішаного навчання» (з досвіду роботи педагогічного колективу Великоновосілківського професійного ліцею)

10 червня 2021 року у методичному кабінеті Великоновосілківського професійного ліцею пройшов круглий стіл «Реалізація дистанційного та змішаного навчання» (з досвіду роботи педагогічного колективу Великоновосілківського професійного ліцею). Присутніми було відзначено, що проводити уроки віддалено, не бачити учнів, не мати можливостей пояснити особисто й допомогти в момент виникнення проблеми — ще недавно педагоги   не могли й уявити таких ситуацій у своїй роботі. Але пандемія внесла несподівані корективи і змусила всіх терміново опановувати цифрові інструменти й нові педагогічні підходи та методики. Вимушене дистанційне навчання стало викликом для всіх учасників освітнього процесу: педагогів, учнів та батьків. Проте  педагогічні працівники ліцею змогли організувати успішне дистанційне та змішане навчання.  Майстри виробничого навчання та викладачі поділилися досвідом роботи, розглянули переваги та недоліки такого навчання та надали пропозиції щодо його удосконалення. Диспут вийшов цікавим, корисним  та жвавим

15:45 10.06.2021

Підсумкове засідання атестаційної комісії

Атестація педагогічних працівників – це комплексна оцінка професійної діяльності педагогів, визначення їх відповідності займаній посаді, рівню кваліфікації. Мета атестації -  активізація творчої професійної діяльності педагогічного працівника; стимулювання безперервної фахової та загальної освіти.

08:29 31.03.2021

Творчий звіт педагогічних працівників

19.03 2021 року у Великоновосілківському професійному ліцеї пройшов творчий звіт педагогічних працівників, які проходять атестацію у 2020- 2021 навчальному році. Це старший майстер Черненко Анатолій, соціальний педагог Орлова Наталія, викладач Мисик Володимир та майстер виробничого навчання Хараман Поліна. Творчий звіт – комплексний захід, який відображає цілісну систему роботи педагога з рішення педагогічних питань. Педагогічні працівники ліцею презентували свої творчі пошуки та надбання, свій педагогічний досвід, результати використання передових ідей та інноваційних технологій, які впроваджувалися протягом кількох років. Творчий звіт показав, що в закладі працюють творчі педагоги, які йдуть в ногу з часом, володіють новими технологіями, постійно вдосконалюють свою педагогічну майстерність. Вітаємо  наших колег, які блискуче презентували свої напрацювання, і побажати їм натхнення і подальших творчих успіхів.

18:18 19.03.2021

Відкритий урок виробничого навчання

16.03 2021 року відповідно до плану атестації педагогічних працівників на 2020 - 2021 навчальний рік відбувся відкритий урок виробничого навчання під керівництвом майстра виробничого навчання Хараман Поліни.

08:02 17.03.2021

Відкритий урок з предмету "Правила дорожнього руху"

18 грудня 2020 року у Великоновосілківському професійному ліцеї пройшов відкритий урок з предмету «Правила дорожнього руху» з теми «Швидкість руху". Викладач професійно – теоретичної підготовки Мисик Володимир продемонстрував знання методики проведення уроку та  методичні прийоми, які сприяють активізації пізнавальної активності учнів, формуванню професійної компетентності. При проведенні уроку особлива увага приділялась мотивації навчальної діяльності, пошуковому завданню та актуалізації опорних знань учнів. Цікавими була робота на інтерактивній дошці, індивідуальна робота учнів на ПК, перегляд і обговорення відеоролика з теми, створення проблемних ситуацій тощо. Учні продемонстрували гарні знання, були активними. Урок проведено на високому освітньо – методичному рівні.

11:19 18.12.2020

Відкритий урок професійно - теоретичної підготовки

15 грудня 2020 року у Великоновосілківському професійному ліцеї відбувся відкритий урок з предмету «Організація виробництва і обслуговування», який провела викладач професійно – теоретичної підготовки Хараман Поліна, що проходить атестацію у 2020/2021 навчальному році. Педагог продемонструвала знання методики проведення уроку, вміння активізувати пізнавальну активність учнів. Цікавими та результативними були методи керованої лекції, створення виробничої ситуації, випереджувальні завдання для учнів, активні методи навчання тощо. Присутні колеги зробили висновок про  професійну придатність педагога, вміння подати себе і свої знання, здатність вибирати вірні методики навчання. Відкритий урок пройшов успішно, педагог відповідально поставилася до підготовки до нього.

13:57 16.12.2020

Інструкційно - методина нарада щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників

10. 12 2020 року у Великоновосілківському професійному ліцеї пройшла інструктивно – методична нарада. Методист ліцею Антюхова Ольга нагадала, що підвищення кваліфікації проходить згідно  Постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 800 про  порядок підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників. Педагогічні і науково-педагогічні працівники зобов’язані постійно підвищувати свою кваліфікацію. І можуть підвищувати її за різними формами та видами. Формами підвищення кваліфікації є інституційна (очна (денна, вечірня), заочна, дистанційна, мережева), дуальна, на робочому місці, на виробництві тощо. Форми підвищення кваліфікації можуть поєднуватись.

08:56 11.12.2020

Cемінар - практикум «Компетентнісний підхід до освітнього процесу як вимога сучасності».

08 січня 2020 року у методичному кабінеті Великоновосілківського професійного ліцею відбувся семінар - практикум «Компетентнісний підхід до освітнього процесу як вимога сучасності». Мета заходу: вироблення позитивної мотивації діяльності педагогічного колективу з  вивчення та впровадження  технологій компетентнісного навчання; ознайомлення з досвідом  реалізації компетентнісного підходу. Завдання семінару :

15:29 09.01.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора