A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Великоновосілківський професійний ліцей

Методична комісія «Професійна підготовка »

Голова: - Мисик В. Г.                                              

Члени комісії: Володимир МИСИК, Олег УЗУН, Євген ЖОВНІРЕНКО, Володимир ХАЛАБУЗАР, Павло ІВАНОВ, Віктор ІВАНОВ, Тетяна ЛИТВИНЕНКО, Олександр БУЛГАКОВ, Наталя ОРЛОВА.

Дата: від до Скинути

Проведення бінарного уроку

     З 13.05 по 17.05.2019 р. під керівництвом викладача спецдисциплін Мисик В.Г. пройшов тиждень Безпеки руху, де учням нагадали про правила дорожнього руху, вимоги до їх виконання щодо забезпечення збереження життя і здоровя учасників дорожнього руху.

12:04 20.05.2019

Відкритий бінарний урок на тему: «Джерела електричного струму. Види АКБ»

05.03.2019 р. викладач спецдисциплін Пічахчі В.М. разом є викладачем хімії Балабан Р.М. провели  з учнями 2-го курсу. Вони ознайомилися з будовою та роботою кислотно-свинцевої акумуляторної батареї, хімічними процесами ,що відбуваються в АКБ, різноманітністю видів АКБ. Урок проведено з використанням ІКТ, проектних технологій і сприяв якісному засвоєнню навчального матеріалу.

13:30 06.03.2019

Проведення бінарного уроку

      26.02.2019р. викладач спецдисциплін Пічахчі В.М. разом з викладачем фізики Шавкуненко Д.В. провели урок на тему: «Джерела електричного струму. Генератор змінного струму» з учнями другого курсу, де з використанням ІКТ ознайомили учнів з будовою, роботою генераторної установки та фізичними процесами , що сприяють виникненню електричного струму. Урок викликав жвавий інтерес у учнів і сприяв якісному засвоєнню навчального матеріалу.

12:45 26.02.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора