A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Великоновосілківський професійний ліцей

Новини

Дата: від до Скинути

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Щорічно український народ, підтримуючи зв'язок поколінь, віддає глибоку шану солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам і службовцям, які пройшли вогняне горнило бойових дій у Республіці Афганістан та інших «гарячих точках» планети.

08:00 15.02.2022

Державна кваліфікаційна атестація в групі КК-34

7 лютого у Великоновосілківському професійному ліцеї відбулася Державна кваліфікаційна атестація в групі КК-34 (майстри виробничого навчання –  Богдан  Осипенко та Айбаніз Безверха )

15:46 07.02.2022

19 січня у Великоновосілківському професійному ліцеї відбулася зустріч у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру

19 січня у Великоновосілківському професійному ліцеї відбулася зустріч у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру, яку реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

12:43 20.01.2022

Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти у Великоновосілківському професійному ліцеї

До уваги педагогічних працівників ліцею! Пропонуємо до обговорення Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти у Великоновосілківському  професійному ліцеї.    З пропозиціями, змінами у Положенні звертатися  до адміністрації навчального закладу                       

11:04 14.12.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора