A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Великоновосілківський професійний ліцей

Методична комісія "Професійна підготовка з професії “Кухар. Кондитер”

     Голова -   Іванченко Ю. І.                                                             

Члени комісії: -   Хараман П.І., Безверха А.Г., Булгаков О.С., Литвиненко Т. Г., Осипенко Б. М.

 

Онлайн - конкурс "Найкраща страва- Дари осені"

Дата: від до Скинути

Онлайн зустріч до Міжнароднього дня кухаря

Сьогодні 21 жовтня завершився тиждень з професії Кухар.Кондитер. Кожна група представила відеопривітання до Дня кухаря, провели вікторину Вправний Кухар на платформі kahoot. Всі здобувачі освіти були задоволені, за відеоролики отримали грамоты і учні групи КК-35 зайняли призові місця

19:13 21.10.2022

Поетапна атестація групи КК-36 з професії Кухар. Кондитер

19 жовтня у групі КК-36 пройшла поетапна атестація з професії Кондитер 3 розряду. Здобувачі освіти в дистанційному форматі показали свої найбільші здібності, професіоналізм і творчий підхід до приготування страв. Разом з майстром виробничого навчання (Литвиненко Тетяна Григорівна) продемонстрували теоретичну частину на гугл формах, а також здобувач групи у прямому ефірі приготував сирники. Наприкінці діти отримали гарні оцінки. Всі молодці, так тримати!

09:01 21.10.2022

Онлайн засідання

Під час зустрічі члени методичної комісії з професії "Кухар.Кондитер" обговорили питання проведення ДКА в групі КК-33, ДПА в гркпах КК-35, КК-37. Затвердили перелік кваліфікаційних робіт, технологічні картки і проходження теоретичної частини у вигляді тестів онлайн на освітньому проєкті "На Урок"

11:17 19.06.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора