A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Великоновосілківський професійний ліцей

Тема №6 Регулювання дорожнього руху. 16.12.22 Заняття №21.Регулювання дорожного руху за допомогою сигналів регулювальника.

Дата: 05.11.2022 22:14
Кількість переглядів: 111

1.Повторити: регулювальник - поліцейський, що виконує регулювання дорожнього руху у форменому одязі підвищеної видимості з елементами із світлоповертального матеріалу за допомогою жезлу, свистка. До регулювальника прирівнюються працівники військової інспекції безпеки дорожнього руху, дорожньо-експлуатаційної служби, черговий на залізничному переїзді, поромній переправі, які мають відповідне посвідчення та нарукавну пов’язку, жезл, диск з червоним сигналом чи світлоповертачем, червоний ліхтар або прапорець та виконують регулювання у форменому одязі;

Сигнали регулювальника мають перевагу щодо дорожніх знаків та сигналів світлофора та є обов'язковими до виконання.

Сигнал світлофора дозволяє вам рух, а сигнал регулювальника рух забороняє. Ви повинні керуватись сигналом регулювальника і зупинитись перед виїздом на перехрестя.

Фото без опису

2.Опрацювати: розділ 8.8 - 8.12  Підручник.

3.Переглянути відео.

4.Переглянути практикум.

5.Виконати Тести до розділу.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора