A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Великоновосілківський професійний ліцей

Конкурс на посаду директора навчального закладу

Дата: 11.03.2021 11:30
Кількість переглядів: 153

10 березня у Великоновосілківському професійному ліцеї відбувся конкурс на посаду директора навчального закладу відповідно до Наказу департаменту  освіти і науки Донецької облдержадміністрації від 08 лютого 2021року. Були проведені загальні збори трудового колективу ліцею, та проведена співбесіда з кандидатом на посаду керівника та визначення переможця конкурсу.

          Відділом управління персоналом департаменту було повідомлено, що на заміщення посади керівника навчального закладу документи були подані однією особою – Миколою Георгійовичем Малтабаром і відповідають встановленим законом вимогам.

          За результатами проведення загальних зборів трудового колективу Великоновосілківського професійного ліцею, шляхом таємного голосування рекомендовано конкурсній комісії визначити єдиною кандидатурою на посаду керівника закладу Малтабара Миколу Георгійовича.

Під час другого етапу конкурсу відбулася співбесіда кандидата з конкурсною комісією, до якої увійшли:

Ященко Ганна Анатоліївна     -         заступник директора департаменту начальник управління фахової освіти, національного виховання та європейської інтеграції департаменту освіти і науки облдержадміністрації;

Глазков Денис Геннадійович  -         начальник відділу професійної освіти департаменту;

Калитинська Тетяна Іванівна -         начальник відділу управління персоналом департаменту;

Головко Сергій Васильович    -         директор СТОВ "ВЕЛЕС"

Гончаров Едуард Вячеславович       -         директор Навчально - методичного центру професійно – технічної освіти у Донецькій області;

Дмітрієв Григорій Олександрович             керівник фізичного виховання, голова ради трудового колективу Великоновосілківського професійного ліцею;

Зеркаль Валерій Якович          -         директор СТОВ «Україна»;

Лобов Віктор Володимирович          -         інженер теплотехнік закладу;

Снитко Ігор Славікович          -         викладач суспільних дисциплін, юрист заклад;

Тахтаров Сергій Володимирович     -         директор ТОВ «Агро-путь»;

Яковлєва Лілія Вікторівна       -        голова обласної асоціації працівників професійно – технічної освіти.

Під час проведення співбесіди з кандидатом, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії оцінювалася відповідність професійної компетентності кандидата встановленим вимогам.

На запитання членів конкурсної комісії щодо мети зайняття посади директора Великоновосілківського професійного ліцею, запитання для оцінювання необхідних ділових та особистісних якостей, знання спеціального законодавства у сфері професійної (пофесійно – технічної) освіти Малтабар Микола Георгійович надав задовільні відповіді.

За результатами співбесіди з кандидатом на посаду директора Великоновосілківського професійного ліцею, розгляду документів, поданих Малтабаром М.Г., пропозицій трудового колективу, таємного голосування членів конкурсної комісії, прийнято рішення щодо переможця конкурсу.

Переможцем конкурсу одноголосно визначено Малтабара Миколу Георгійовича.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора