A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Великоновосілківський професійний ліцей

Тиждень професії "Кухар"

Дата: 22.11.2019 10:55
Кількість переглядів: 301

Міжнародний день кухарів був заснований 20 жовтня 2004 року за активною участю кулінарних співтовариств. Приготування їжі - це унікальний процес . Професійний кухар, як диригент, успіх якого залежить не тільки від його знань і досвіду, але і від особливого таланту і чуття.

У Великоновосілківському професійному ліцеї з 18 по 22 листопада пройшов Тиждень професії «Кухар» в якому здобувачі освіти взяли активну участь в таких конкурсах: " Швидкий кухар", "Овочевий букет", вікторина у гуртожитку "Ерудит".

За результатами конкурсу "Швидкий кухар" призові місця посіли

Марочка Вікторія - І місце (група КК-31), Міхайлусенко Артем – ІІ місце (група КК- 32), Сичак Анастасія - ІІ місце (група КК-31), Линник Вікторія – ІІІ місце (група КК-29), а також за сміливість призи отримали хлопці з групи Т-89 з професії «Тракторист – машиніст», які не побоялись позмагатися з кухарями – це Ребрик Дмитро та Принцевський Данил.

Конкурс "Овочевий букет" закінчився з такими результатами - І місце посіла група КК-30, ІІ місце - група КК- 33, ІІІ місце - група КК- 29.

У конкурс "Ерудит" який проходив у гуртожитку перемогла дружба. Конкурси оцінювали майстри виробничого навчання Литвиненко Т. Г., Заграфова Н. А., Хараман П. І., Безверха А. Г., Булгакова О. С. і адміністрація навчального закладу Сазонова В. І., Дмитрієва Т. О., Антюхова О. М., Черненко А. Г.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора