A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Великоновосілківський професійний ліцей

Виховні години

Дата: від до Скинути

Виховна година. Звичаї та прикмети на Різдво Христове.

25 грудня, християни, які в літургійному житті живуть за григоріанським та новоюліанським календарями, святкували Різдво Христове. Три роки тому, в грудні 2017-го, Верховна Рада України VIII скликання зробила цей день офіційним державним вихідним.

13:30 23.12.2022

Виховна година. "16 днів проти насильства"

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

14:50 02.12.2022

Виховна година. День Гідності і Свободи.

Щорічно 21 листопада в Україні відзначається День Гідності і Свободи - свято, встановлене на знак вшанування патріотизму та мужності громадян, які у 2004 та 2013 роках стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору нашого народу.

12:00 21.11.2022

Виховна година. Всесвітній день доброти.

У східних релігіях вважається, що вчинки людини визначають її долю і перевтілення. Тобто, роблячи добрі справи, можна бути спокійним за своє наступне життя. Але допомагати нужденним – це не просто «+» до карми, а спосіб показати, наскільки доброта цінна сьогодні. Не секрет, що в сучасному світі високих технологій, з божевільним ритмом життя, за нестачі спілкування, доброти залишається все менше. По всьому світу ми бачимо, як посилюються конфлікти між людьми, які дотримуються різних політичних поглядів або сповідують різні релігії.

16:00 11.11.2022

Виховна година. До Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

4 листопада 2022 року у групі КК – 37 Великоновосілківського професійного ліцею відбулась виховна година привчена до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Українська культура, одна з небагатьох, яка змогла вистояти під могутнім натиском чужих агресивних впливів, зберегти свою самобутність, первозданну чистоту і незамуленість. Саме про це педагоги та здобувачі оствіти побалакали сьогодні, а ще про те, що українська культура проникнута козацьким нескореним національним духом свободи і вольності.

16:00 04.11.2022

Виховна година. До свят Дня захисника та захисниці України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці.

До свят Дня захисника та захисниці України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці у групі КК - 37  Великоновосілківського професійного ліцею відбулась виховна година.

15:00 14.10.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора