A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Великоновосілківський професійний ліцей

Заходи до Дня української мови та писемності

Дата: 11.11.2019 10:43
Кількість переглядів: 189

Ми живемо на чудовій, багатій, мальовничій землі – на нашій славній Україні. Тут жили наші прадіди, діди, тут живуть наші батьки, тут корінець роду українського, що сягає сивої давнини. Ми українці і любимо свою землю, свій рідний край, з його багатющими народними традиціями, славною історією, мальовничою природою, багатою мелодійною мовою.

Згідно з указом президента 9 листопада оголошено Днем української писемності та мови. Але засновано його було значно раніше – ще в 1917 році – на честь преподобного Нестора Літописця. Він став достойним послідовником творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія.

У Великоновосілківському професійному ліцеї відбулася низка заходів: тематична вікторина, випуск стіннівок, засідання мовного гуртка, тематичні виховні години. Ліцеїсти взяли участь у І етапі ХХ Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика. У цьому змаганні найкращу обізнаність із тонкощами рідної мови виявила учениця І курсу Яковицька Наталя. А з написанням ХІХ Всеукраїнського диктанту національної єдності "Від бересту - до "цифри" краще за усіх впоралася учениця ІІІ курсу Чако Юлія


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора