A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Великоновосілківський професійний ліцей

Урок No 50. ЛПЗ. Тема: Розгляд типових дорожньо-транспортних ситуацій при русі в колоні.

Дата: 07.04.2020 10:20
Кількість переглядів: 162

25.1

На кожному транспортному засобі, що рухається в складі колони, встановлюється розпізнавальний знак «Колона» передбачений підпунктом «є» пункту 30.3 цих Правил, і вмикається ближнє світло фар.

Розпізнавальний знак може не встановлюватися, якщо колону супроводжують оперативні транспортні засоби з увімкненими червоним, синім і червоним, зеленим або синім і зеленим проблисковими маячками та (або) спеціальними звуковими сигналами.

25.2

Транспортні засоби повинні рухатися в колоні лише в один ряд якнайближче до правого краю проїзної частини, за винятком випадків, коли вони супроводжуються оперативними транспортними засобами.

25.3

Швидкість руху колони та дистанція між транспортними засобами встановлюються старшим колони або за режимом руху головної машини відповідно до вимог цих Правил.

25.4

Колона, що рухається без супроводження оперативними транспортними засобами, повинна бути розділена на групи (не більше п'яти транспортних засобів у кожній), дистанція між якими повинна забезпечувати можливість обгону групи іншими транспортними засобами.

25.5

У разі зупинки колони на дорозі на всіх транспортних засобах вмикається аварійна сигналізація.

25.6

Іншим транспортним засобам забороняється займати місце для постійного руху в колоні.

 

Домашнє завдання: Повторити п.п. 25, стор. 28. Та вирішити тести.

https://green-way.com.ua/uk/test-pdd

http://pdr.hsc.gov.ua/test-pdd/uk/


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора